Kemal Taha Akgül "Bir Gençlik Medya" Şirketinin Açılışını Gerçekleştirdi

Kemal Taha Akgül
Kemal Taha Akgül Tanitimweb
Bu içerik 379 kez okundu.
Reklam

1993 doğumlu Kemal Taha Akgül, başarılı projelerine bir yenisini daha eklemek için yeni girişimi olan Bir Gençlik Medya projesini hayata geçirdi. Ankara'nın tanınan ailelerinden Akgül ailesinin çocuğu olan Kemal Taha Akgül, aile şirketlerindeki başarısını yurtdışına taşımayı hedefliyor. Ankara'da aile şirketlerinde mali pozisyonlarda görev yapan Kemal Taha Akgül, ayrıca çeşitli STK'larda da yönetici pozisyonlarında görev yapıyor. Yaptıkları işlerin tanıtımını yapan Akgül, projenin yönetim sürecini www.birgenclikmedya.com sitesi üzerinden yapacak.

Gerek Türkiye'de ve gerekse de yurtdışındaki firmaların çözüm ortağı olarak iş yapmayı hedefleyen Akgül, bu alanda sunacakları hizmetler ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacaklarını açıkladı. Ankara'daki çeşitli projelerde yer almaya devam edecek olan Kemal Taha Akgül, ayrıca Ankara Genç Müsiad yönetim kurulu üyesi ve Dijital Dönüşüm Komitesi başkanlığını da ayrıca yürütmektedir.

"Sanatsal Çalışmalar Devam Ediyor"

İş dünyasındaki başarıları katlanarak devam eden Kemal Taha Akgül, ayrıca sanatsal çalışmalarda bulunmaya devam ediyor. Dijital müzik marketler üzerinde hazırlamış olduğu şiir çalışmalarını da sevenler ile buluşturmaya devam ediyor.

Ankara'da düzenlenen bir çok sanatsal çalışmalarda yer alan Akgül, sanat tutkusunu en dolu şekilde yaşıyor. Özellikle bu genç yaşında sanatsal çalışmalar içerisinde bulunmasının mutluluğunu paylaşan Kemal Taha Akgül, zamanını en iyi şekilde değerlendirmeyi amaç edindiğini açıkladı.

Sosyal medya üzerinden bir çok çalışmalarını paylaşan Kemal Taha Akgül, özellikle iş için gezmiş olduğu Dubai, Katar, Kuveyt, Suudi Arabistan, Bosna-Hersek, Sırbistan, Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda gibi ülkelerde geçirdiği zamanda kültürel farklılıkları daha net görerek, bunu hem çalışmalarına, hem hobilerine yansıtmış durumda.

Kamu yönetimi eğitimine devam eden Kemal Taha Akgül, ayrıca Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler biriminde görev yapıyor. 1993 Ankara doğumlu ve aslen Kahramanmaraşlı olan Kemal Taha Akgül, iş hayatına ve aile yaşantısına Ankara'da devam ediyor.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı