Kadir Gülnahar Kimdir Nerelidir?

Kadir Gülnahar 28 Ekim 1984 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlköğretim ve liseyi İstanbul’da tamamlayan Kadir Gülnahar Plevne Lisesi’nden mezun olup;

Kadir Gülnahar Kimdir Nerelidir?
Kadir Gülnahar Kimdir Nerelidir? Tanitimweb
Bu içerik 537 kez okundu.
Reklam

Kadir Gülnahar  28 Ekim 1984 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlköğretim ve liseyi İstanbul’da tamamlayan Kadir Gülnahar Plevne Lisesi’nden mezun olup; Anadolu Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde eğitimine devam etmiştir. Üniversiteyi tamamlamadan ayrılmış ve genç yaşta iş hayatına atılmıştır.

Meslek hayatına 2000 yılında Flash TV’de başlayan Gülnahar, kısa sürede elde ettiği başarılarla Star TV, Kanal D gibi ulusal TV kanallarında pek çok projede yer almıştır. Uzun süre magazin muhabirliği yaptıktan sonra, 2011 yılında kendi Ego Medya yapım şirketini açmış ve Türkiye’nin pek çok kanalında başarılı projelere imza atmıştır.  2017 yılında ilk filmi “Ver Kaç”ı dev bir oyuncu kadrosuyla çekmiş ve film Kanal D ekranlarında yayınlandığı günlerde yüksek reytingler almıştır.

Ego Pro Medya’da; CNN Türk, Beyaz TV, Haber Türk, 360 TV ve TV 8,5 gibi ulusal kanallarda ağırlıklı olarak sağlık programları olmak üzere pek çok TV programı yapmasının yanı sıra sayısız reklam ve tanıtım filmine de imza atmıştır. Sektöründe bir çok ödül de almış olan Kadir Gülnahar; halen CNN Türk ve Beyaz TV’de yayınlanan programların yapımcılığına devam etmektedir.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı