Reklam
Reklam

Pet Taksi Hizmet Paketlerimiz

Pet Taksi Hizmet Paketlerimiz
Pet Taksi Hizmet Paketlerimiz reklam
Bu içerik 119 kez okundu.
Reklam

Pet Taksi

 

Her geçen gün evini evcil hayvanla paylaşan hayvan severlerin sayısı artmaktadır. Buna rağmen bu insanların en büyük sıkıntıları bu sevimli dostları ile birlikte rahat bir seyahat edememektedir. Bu seyahatler ister veterinere olan şehir içi seyahatler olsun ister de iş ya da tatil amacıyla yapılan şehirler arası seyahatler olsun eğer özel araç bulunmuyorsa hem sevimli dostlarımız em de sahipleri için büyük sorunlar oluşturmaktadır. İşte tam da bu nokta da hayvan dostlarımızın ve sahiplerinin imdadına pet taksi hizmetimiz koşmaktadır.

 

Pet Taksi Hizmet Paketlerimiz

 

Tüylü dostlarının rahatlığını ve sağlıklarını düşünen evcil hayvan sahiplerinin bizleri seçmesinin sebeplerinden birisi de farklı paketler ile hizmet sağlamamızdır. Paketlerimiz dörde ayrılmaktadır ve farklı özellikler taşımaktadır.

 

Ekonomik Pet Taksi

 

Evcil hayvan taşıma paketleri içerisinde ilk sırayı ekonomik paketimiz almaktadır. Bu paket ile sevimli dostlarımız sadece kendilerine özel olan kafesler ile toplu bir şekilde seyahat etmektedir. Herhangi bir uyuşturma ya da anestezinin uygulaması gerekmediği gibi seyahat süresi içinde ki ihtiyaçları da alanında uzman personel tarafından titizlikle karşılanmaktadır.

 

 

Toplu dağıtım turları olarak düzenlenen bu paketi tercih eden müşterilerimizin tüylü dostları başka hayvanlar ile hiçbir şekilde temas etmemektedir. Belirli bir rotayı izleyen bu turlarımız sırasında evcil hayvanlarınızın tuvalet, mama ya da oyun gibi ihtiyaçları da gerekli eğitimi almış olan ve alanında uzman kişiler tarafından karşılanmaktadır. Tüm yolculuk serüvenleri ise fotoğraf ve videolar ile sizlerle paylaşılmaktadır. Taşıtın nerede olduğunu merak ettiğinizde ise 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

 

VIP Pet Taksi

 

Evcil hayvanınızın sizin istediğiniz saatte ve tarihte istediğiniz yerden alınmasını ve istediğiniz yere götürülmesini isterseniz o zaman sizler için en uygun olan paket VIP Pet Taksi hizmetimiz olmaktadır. Tamamen sevimli dostunuza ait olan bir araç içerisinde ve profesyonel hayvan bakıcıları ile birlikte gerçekleştirecekleri bu seyahatlerinde bütün ihtiyaçları titizlikle ve profesyonel bir şekilde karşılanmaktadır. Tüm hijyen kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen mama, tuvalet ve oyun gibi gereksinimleri anlık olarak sizlere video ve fotoğrafları ile bildirilmektedir.

 

Vıp Yolculu Pet Taksi

 

Eğer yolculuklarınızı sevimli dostlarınız ile birlikte yapmak isterseniz o zaman sizin için en uygun olan paketlerimizin başında Vip yolcu pet taşıma paketimiz bulunmaktadır. Hem şehiriçi hem de şehir dışı yolculuklarınızda sizleri ve sevimli dostlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere bırakıyoruz. Üstelik ihtiyaç duyduğunuz zaman mola saatlerinizi de sizler belirliyorsunuz. Evcil hayvan nakli için bizleri tercih etmeniz durumunda dostlarınızın bütün ihtiyaçlarını zamanında gerçekleştirerek keyifli bir yolculuğun tadına varabilirsiniz.

 

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!