Reklam
Reklam

PERKOTEK Kartlı Geçiş Sistemi

PERKOTEK Kartlı Geçiş Sistemi
PERKOTEK Kartlı Geçiş Sistemi reklam
Bu içerik 89 kez okundu.
Reklam

 

 

Kartlı geçiş sistemleri çalışan takibi ve geçiş kontrollerinde kullanılmaktadır. Bu sistemler sayesinde geçişler daha güvenli hale gelmiştir. Kartlı geçiş sistemini personel takip sistemlerinde, manuel kapılarda, fotoselli kayan kapılarda, otomatik kapılarda, turnikelerde, bariyerlere, motorlu kayar kapıda veya kepenkli otomatik kapıya bağlayarak kullanabilirsiniz.

Kartlı geçiş sistemleri ile çalışanlar mesai başlangıç ve bitiş saatlerinin kontrolünü sağlayarak hak edişlerini daha pratik bir biçimde hesaplamanızı sağlar.

El ile açılan kapılarda kullanılan bu sistemler ile geçişleri kontrol ederek izinsiz geçişleri önlenebilir. Bu tür kapılar da kartlı geçiş sistemi ile beraber manyetik kilit veya otomat kullanmak zorunludur. Kartlı geçiş sistemi kilidi tetikleyerek kapının açılmasını sağlamaktadır.

Kartlı geçiş sistemini fotoselli kapıya bağlayarak fotosel iptal edilmiş sadece karta sahip olan kişilerin geçişine olanak sağlanmış olur. Apartmanlarda kullanılan otomatlı kapılara kart sistemi uygulanarak anahtarı iptal ederek kart ile daha hızı bir geçiş sağlanmış olunur.

Kartlı geçiş sistemlerini sadece kapılarda değil turnike cihazlarına bütünleşmiş ederek de kullanılmaktadır. Turnike üzerine bağlanan bu sistemler ile geçişleri online olarak takip etme yönetme imkanı doğar. Örneğin kartlı geçiş ile desteklenen bir turnike sistemi yemekhaneye kurulduğunda belirli saatlerde arasında belirli sayıda kişilerin geçişine izin verecek şekilde ayarlamak mümkündür. Bu sistemler sadece şirketlerde değil spor salonu yüzme havuzları site alanları gibi yerlerde de kullanılmaktadır.

Otopark bariyerlerinde de kullanılabilen kartlı sistemler ile kumanda kullanımını yok sayıp kart okutularakta geçiş yapılabilir. Bu geçiş sistemleri kullanılacak program yardımıyla otopark kapasitesi dolduğunda geçişe onay vermeyecek şekilde ayarlanabilir. Örneğin bir otoparkta kişinin iki arabası olduğu varsayılırsa içerde bir aracı park halindeyken diğer aracının geçişine izin verilmeyecek şekilde ayarlanabilir.

Kartlı geçiş cihazları internet üzerinde çevrimdışı ve bağımsız olarak çalışabilmektedir. Bağımsız sistemler ile sadece tanımlı olanlara izin veren herhangi bir bağlantısı olmayan ve veri alınamayan ürünlerdir. Bu sistemlere elektrikli siren bağlanarak mola saatlerinde zil çaldırılabilir. Kartlı sistemler iç ve dış ortamda ayrı kullanılmaktadır.

 

Kartlı kapı kilidi için kullanılan birçok model bulunmaktadır. Bu cihazların seçimini yapılırken dikkat edilmesi gereken unsur sizin ihtiyacınıza, kullanım amacınıza, kullanım kapasitenize ve montajı yapılacak alana uygun olmasıdır. Biz Perkotek firması olarak sizlere en uygun modeli tavsiye edecek alanında uzmanlaşmış satış ve destek personellerimizle hizmet vermekteyiz.

 

Çok sayıda rapor seçeneği bulunan bu sistemler ile çalışanların tercihe göre tüm liste veya gruplar şeklinde giriş çıkış raporları alınabiliyor. Bu raporlar ile çalışanların devam kontrolü yapılabilir.  Devamsız olan personeller, giriş çıkış yapmayı unutan personeller, mesaiye kalan çalışanlar gibi istenilen bilgilerde listeden çekilebilir.

İstenilen bu raporların sisteme tanımlanan mail adresine belirlenen tarih ve saatlerde otomatik olarak gönderimi sağlanabilmektedir.

Personel Takip Sistemi ile herhangi bir sınırlama olmadan istenilen sayıda çalışanın hesaplamaları yapılabilmektedir.Genel bazda maaş ekstresi ile ister tüm personel istenirse de tek personelin toplam hesaplaması çıkartılabilir.

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!