Reklam
Reklam

Fenerbahçe Beko'da Neler Oluyor?

Fenerbahçe Beko'da Neler Oluyor?

Fenerbahçe Beko'da Neler Oluyor?
Fenerbahçe Beko'da Neler Oluyor? Hande
Bu içerik 133 kez okundu.
Reklam

 

Fenerbahçe Beko'da Neler Oluyor?

Futbol kadar basketbol takımı ile de gündemi meşgul eden Fenerbahçe'de alınan bir karar şaşkınlık yarattı. Fenerbahçe Beko'da başarılı yardımcı antrenör Serhan Aydanarığ'ın kendi isteğiyle başka bir takımda kariyer hedefi olduğundan ayrıldığı haberi geldi.

Kariyer Hedefi Farklı Bir Takım'da

Fenerbahçe Beko basketbol takımının uzun zamandır yardımcı antrenörlüğünü iyi bir şekilde yürüten Serhan Aydanarığ; kendi isteği ve arzusuyla Fenerbahçe Beko'dan ayrılacağını ifade etti.

Başarılı yardımcı antrenör Fenerbahçe Beko'da A takım ile beraber genç basketbol takımında da emeği geçmiştir. Fenerbahçe Spor Kulübünden yapılan açıklamada yardımcı antrenör Serhan Aydanarığ'ın kendi isteğiyle başka bir takımda kariyerini devam ettireceği yönünde bilgiler aktarıldı.

Fenerbahçe Spor Kulübü Açıklama Yaptı

Fenerbahçe Beko'da başarılı bir kariyeri bulunan hem A takımı hem de Genç takımı çalıştıran Serhan Aydanarığ'ın başka bir takımla yoluna devam kararı aldığı ifade edildi. betist güncel giriş

Basketbol takımları üzerinde emeği fazla bulunan Serhan Aydanarığ'a çok teşekkür de eden Fenerbahçe Spor Kulübü; yardımcı antrenöre yeni takımında başarılar diledi.

Fenerbahçe Beko'ya yıllarını veren ve başarılı bir şekilde ilerlemesine katkı sağlayan Serhan Aydanarığ'a bütün emekleri ve hizmetleri içinde Fenerbahçe Spor Kulübünden teşekkür mesajı yayınlandı.

Başka bir takımla kariyerine yeni bir yol çizmek için ayrılan başarılı yardımcı antrenörün hangi takımla yoluna devam edeceği ise açıklanmadı. İyi bir kariyere ulaşan ve Fenerbahçe Beko'nun ilerlemesinde de fazlaca katkısı bulunan Serhan Aydanarığ'a eski kulübü başarılar diledi. 

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!