Reklam
Reklam

Time, Yılın Sporcusunu İlan Etti

Time, Yılın Sporcusunu İlan Etti

Time, Yılın Sporcusunu İlan Etti
Time, Yılın Sporcusunu İlan Etti Hande
Bu içerik 114 kez okundu.
Reklam

Time, Yılın Sporcusunu İlan Etti

Geçtiğimiz günlerde Time yılın en iyi sporcusunu seçerek ilan etti. Dünyanın en kaliteli haber ve politika dergilerinden biri olarak bilinmesinin yanında içerikleri de önemseniyor. Bu yüzden yaptığı bu ilan da büyük bir ses getirdi. Yılın en iyi sporcusu olarak Simone Biles seçilmişti. Simone Biles fotoğrafıyla beraber derginin bir sayfasında yer alıyordu. Simone Biles de jimnastik alanında dünyanın en çok madalya alan sporcusu olarak tanınıyor. Özellikle son dönemlerde yaşadığı olaylarla da gündeme gelen Simone Biles değerli bir isim.

Simone Biles yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle bazı problemlerle karşı karşıya kalmıştı. Ayrıca elim bir olayla tacize uğradığına dair ifade de vermişti. Tüm bu yaşanılanlar sonrasında da dimdik durabildiğini gösterdi. Takım arkadaşlarının desteği ve sevenleri sayesinde sporcuların da insan olduklarının anlaşılmasını sağladı.  Ayrıca Simone Biles jimnastik tarihine geçen bir isim olarak da biliniyor. Amerika Birleşik Devletleri içerisinde oldukça önemli bir atlet konumunda yer alıyor.

Simone Biles Sporcularında Duygularının Olduğunu Öğretti

Olimpiyatlarda dört kez altın madalyayla ödüllendirilen Simone Biles bir süredir sağlık problemleriyle uğraşıyordu. Yirmi dört yaşındaki sporcu da bu zorlu süreci oldukça nazik bir şekilde aktarmıştı. Kendine önem vermesinin ilk önceliği olduğunu söylemişti. Yapılan maçları ve düzenlemeleri de Justin TV üzerinden kontrol etme imkanınız bulunuyor. Kaliteli bir hizmet adresi olmanın yanında banko maçları da bulunduruyor. Yapılan iddia tahminleri için de inceleme fırsatınız olabiliyor.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!