Reklam
Reklam

John Richardo Ayakkabıların Özellikleri

John Richardo Ayakkabıların Özellikleri
John Richardo Ayakkabıların Özellikleri Tanitimweb
Bu içerik 79 kez okundu.
Reklam

John Richardo ayakkabıları kullanıcı dostu şekilde tasarlayarak üreten bir ayakkabı firmasıdır. Sektörün önde gelen şirketlerinden olan John Richardo 39 yılı aşkın süredir tecrübesi ile hizmet vermeyi sürdürüyor. Her şeyden önce müşterinin ayak sağlığını düşünen firma el işçiliği sayesinde ürünlerini üretmeye devam ediyor. Dünya modasını çok yakından takip eden şirket özel tasarım ayakkabıları sayesinde giysilerin tamamlayıcısı haline gelmiştir. Yüzde 100 deriden imal edilen ayakkabılar son derece şık bir görünüme sahip olmanın yanında uzun zaman kullanıma uygundur. Satış sonrası desteği ile göz dolduran firma bu yönüyle emsallerinden farkını net bir şekilde ortaya koymaktadır. Yurtdışında bulunan seçkin mağazalar için üretim yapan şirket bu yıl iki yeni mağazayı hizmet ağına eklemiştir.

John Richardo Ayakkabılarının Yurtdışı Serüveni

Her sektörde olduğu gibi ayakkabı alanında düzenlenen bazı fuarlar vardır. Bu fuarlara katılan markalar kendilerini tüketici nezlinde ispatlamış ve tüketicinin sevgisini kazanmayı başarmıştır. Fuarların Türkiye’de düzenleneni olduğu gibi yurtdışında düzenlenenleri de mevcuttur. John Richardo ayakkabılarını dünya çapında kanıtlamış bir firma olması nedeniyle bu etkinliklere katılım sağlayarak yeni modellerini tüketicilere tanıtır. Her yıl İstanbul’da yaz ve kış fuarlarına düzenli şekilde katılan firma ayrıca Milano, Paris, Madrid, Londra, Moskova, Dubai başta olmak üzere farklı ülkelerde düzenlenen fuarlara da katılmaktadır. Ayakkabı sektörünün amiral gemisi olan John Richardo hali hazırda bulunduğu noktayı hiçbir zaman yeterli bulmamakta ve her daim ileriyi hedeflemektedir.

John Richardo Ayakkabılarının Üstlendiği Misyon

John Richardo ayakkabıları üretip satan bir firma oluşumundan ibaret değil. ‘Geleneklerine sahip çıkmayan geleceğini göremez’ düsturuyla hareket şirket fabrikasyon ürünleri reddederek el işçiliğini önemsiyor. Alanında uzman ustaları ile üretim yapan şirket aynı zamanda sektöre deneyimli eleman yetiştirmek konusunda da çaba sarf ediyor. Diğer yandan çağın gerekliliklerinde farkında olan John Richardo internet sitesi üzerinden ürünleri kullanıcılara sunarak satın alma imkan sağlıyor. Televizyon sektöründe de adından sıkça söz John Richardo birçok dizi ve programla sponsorluk anlaşması imzalıyor. TV 8’de yayınlanan Doya Doya Moda programına ve Türkiye’nin golf sporunda nabzını tutan Golf Dünya’sına sponsor olan şirket, yeni sponsorluk ve işbirliği anlaşmaları içinde araştırmalarına devam ediyor.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!